I poslední kolo WWW Zimního poháru se uskutečnilo v Českých Budějovicích. Tentokrát poněkud netradičně v neděli. Sice oproti sobotě nepršelo, dokonce těsně před závodem vylezlo sluníčko, ale vítr byl docela svěží a v průběhu dne ještě zesiloval. A protože v prostoru mezi starými hangáry, kde se závod konal, se vítr naprosto nepředvídatelně točil, byl vítr tím největším soupeřem všech 11 střelců a střelkyň, kteří na závod dorazili.

Po skončení závodu se sečetly celkové body do poháru a byly předány ceny v podobě nožů za první tři místa v kategorii Open/Ladies (tj. LudvikJ, Olies a Doveda) a vítězi kategorie Recoil. Protože však Pellerm mi to první místo v  této kategorii rozhodně nedaroval snadno, tak si zasloužil také nůž. A poslední kdo byl oceněn byla Anička v kategorii Junior za její statečnost, že kromě jednoho absolvovala všechna kola zimního poháru bez ohledu na počasí.

Doufám, že zlaté, stříbrné a bronzové rybičky přinesou vítězům štěstí nejen na poli závodním a že je budou motivovat k dalším, ještě lepším výkonům!