V sobotu 24.3.2018 proběhla derniéra HFT závodů v západním rozptylu bývalého vojenského letiště Planá u Českých Budějovic. Hangáry a plochy jsou od letošního roku komerčně využívány jako sklady a tak zde již s největší pravděpodobností nebude možné závody pořádat.

Závod byl zakončen velice dramatickým rozstřelem v kategorii Recoiling, kde se všem třem účastníkům podařilo v závodě získat shodný počet bodů. Po dvou kolech rozstřelů stále nebylo rozhodnuto o prvním a druhém místě a tak musela následovat náhlá smrt. Po několika kolech získal rozhodující ránu pro sebe Tomkys, pro kterého to byl první regulérní závod v životě a to s novou puškou a novým puškohledem!

A protože tento závod prověhl ve velice skvělé komorní atmosféře, rozhodli jsme se nakonec vyhodnotit úplně všechny kategorie. A protože byla udělena i cena útěchy, a tak si úplně všichni účastníci něco domů odvezli.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou atmosféru, pomoc s bouráním tratě a těšíme se na setkání na další lokalitě, na které se intenzivně pracuje.